Kiedy mieszka się blisko takiego miejsca jak Zakrzówek 🙂 oczywiste staje się ,że chciałam zaspokoić swoją ciekawość i dowiedzieć się co jest pod wodą., Zrobić najpierw nurkowanie próbne Górny Śląsk Zawsze chciałam i zrobiłam intro nurkowe Górny Śląsk czyli nurkowanie próbne Górny Śląsk

 

Zwykle kiedy robimy coś nowego towarzyszy nam lekki stres, obawa jak to będzie,? Czy sobie poradzę? Moja wyobraźnia pracuje w takich sytuacjach na najwyższych obrotach. Ciekawość jest motywatorem do tego by wszelkie obawy odłożyć na bok.

 

Ogromnym szczęściem było dla mnie poznanie fajnego Instruktora nurkowania Górny Śląsk Z centrum nurkowego w Górny Śląsk BeskidDivers, prawdziwego pasjonaty nurkowania Górny Śląsk. Umiał sprawić bym chciała zawalczyć o wspaniałą przygodę i zabawę w nurkowanie Górny Śląsk.

 

Teoria na wykładach podstawowego kursu nurkowego Górny Śląsk wyjaśniła mi wiele zagadnień z dziedziny fizyki,  fizjologii .Pozwoliła mi zrozumieć jak opanować stres, jak akceptować ryzyko. związane z nurkowaniem Górny Śląsk

 

Ciężar sprzętu na zajęciach basenowych w Górny Śląsk podczas podstawowego kursu nurkowego Górny Śląsk przestał mieć znaczenie kiedy ten pierwszy oddech pod wodą był taki swobodny. Wdech i wydech. Wdech i wydech to powtarzałam w myślach. Poczułam się swobodnie, odprężona. Rodzaj letargu jaki Ci w takim momencie towarzyszy sprawia, że świat rzeczywisty przestaje mieć znaczenie. Byłam tu i teraz 🙂 Ruchy jeszcze nie były skoordynowane podczas pierwszego nurkowania Górny Śląsk, miota Cię na lewo i prawo ale wiedziałam, że jest to do opanowania. Internet ,telewizja pozwalały mi zobaczyć co skrywa podwodny świat…Osobiste doświadczenie jest o niebo wspanialsze. Realizowanie marzeń z dzieciństwa to dopiero fajne uczucie robiąc podstawowy kurs nurkowy Górny Śląsk.

 

Obecnie mam wiele nurkowań Górny Śląsk z  na swoim koncie ,mnóstwo zdjęć i wspaniałych przyjaciół. Nurkowanie Górny Śląsk to sposób na życie! Polecam każdemu zrobienie podstawowego kursu nurkowego w Górny Śląsk.