Kurs nurkowy Górny ŚląskZacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym Górny Śląsk

Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym na Górnym Śląsku

Z naszym centrum nurkowym na Górnym Śląsku możesz rozpocząć swoją podwodną przygodę z nurkowaniem Górny Śląsk. Poznasz podwodny świat fauny i flory. Wystarczy zapisać się na podstawowy kurs nurkowy  Górny Śląsk w naszej szkole nurkowej na Górnym Śląsku. Podczas szkolenia nurkowego opanujesz podstawowego umiejętności nurkowe Górny Śląsk, a po jego zakończeniu otrzymasz certyfikat, który uznawany jest na całym świecie. Będziesz mógł również wypożyczać sprzęt nurkowy Górny Śląsk, brać udział w wyjazdach nurkowych oraz podejmować kolejne kursy nurkowe Górny Śląsk . Instruktorzy nurkowania  Górny Śląsk z naszego centrum nurkowego na Górnym Śląsku wprowadzą cię w tajniki nurkowania. Pokażą ci jak nurkować bezpiecznie. Kursy nurkowania  Górny Śląsk w centrum nurkowym na Górnym Śląsku gwarantują ci, że twoja przygoda z nurkowaniem Górny Śląsk będzie bezpieczna i satysfakcjonująca.

Podstawowy kurs nurkowy Górny Śląsk dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy na Górnym Śląsku dla dorosłych

Zanim zostaniesz pełnoprawnym nurkiem  Górny Śląsk musisz ukończyć podstawowy kurs nurkowy dla dorosłych na Górnym Śląsku. Szkolenie Open Water Diver PADI  Górny Śląsk jest pierwszym spośród wielu stopni nurkowych, a zarazem najpopularniejszym stopniem naukowym. Kurs nurkowy  OWD prowadzony jest według programu PADI. Szkolenie podczas podstawowego kursu nurkowego na Górnym Śląsku odbywa się zgodnie ze standardami PADI. Po zdaniu podstawowego kursu nurkowego Górny Śląsk będziesz mógł wykonywać nurkowania partnerskie na głębokość 18 metrów oraz podejmować dalsze szkolenia nurkowe  specjalizacyjne. Nasza szkoła nurkowa na Górnym Śląsku prowadzi szkolenia nurkowe na każdym poziomie – zaczynając od podstawowego kursu nurkowego Górny Śląsk, a kończąc na kursach zaawansowanych.

Podstawowy kurs nurkowy Górny Śląsk dla dzieci

Podstawowy kurs nurkowy na Górnym Śląsku dla dzieci

Nasza szkoła nurkowa Górny Śląsk  prowadzi również szkolenia dla dzieci, w tym podstawowy kurs nurkowy dla dzieci na Górnym Śląsku. Szkolenie nurkowe  skierowane jest dla dzieci, które ukończyły co najmniej 10 lat, potrafią pływać oraz nie mają żadnych problemów ze zdrowiem. Kurs nurkowy Górny Śląsk pozwala na odbywanie nurkowań na głębokość 12 metrów. Po zakończeniu szkolenia nurkowego kursanci uzyskają certyfikat Junior Open Water Diver PADI Górny Śląsk. Natomiast osoby, które mają 15 lat oraz ukończyły podstawowy kurs nurkowy Górny Śląsk , to mogą podejmować dalsze szkolenia nurkowe.

Program podstawowego kursu nurkowania Górny Śląsk

Program podstawowego kursu nurkowego na Górnym Śląsku

Program podstawowego kursu nurkowego na Górnym Śląsku składa się z pięciu modułów teoretycznych, z pięciu modułów na basenie nurkowym oraz z czterech nurkowań Górny Śląsk na wodach otwartych. Zajęcia teoretyczne podczas podstawowego kursu nurkowego na Górnym Śląsku prowadzone są w formie wykładów przez doświadczonych instruktorów nurkowania Górny Śląsk. Zajęcia na basenie prowadzone są w małych grupach, aby instruktor nurkowania Górny Śląsk miał czas dla każdego uczestnika kursu nurkowego Górny Śląsk . Ćwiczymy na prywatnym basenie nurkowym, który jest do naszej wyłącznej dyspozycji. Na nurkowania  Górny Śląsk  na wody otwarte jeździmy do Jaworzna. Nurkowania w akwenach wodnych podczas kursu nurkowego Górny Śląsk mają na celu praktyczne wdrożenie umiejętności zdobytych podczas zajęć na basenie. Program podstawowego kursu nurkowego Górny Śląsk  jest skonstruowany tak, aby podczas szkolenia nurkowego opanować podstawowe umiejętności nurkowe. Podczas podstawowego kursu nurkowego na Górnym Śląsku nauczysz się zasad nurkowania w pełnym sprzęcie nurkowym. Dowiesz się również jak należy go skręcać i poprawnie użytkować.

Instruktorzy  nurkowania Górny Śląsk z naszego centrum nurkowego Górny Śląsk nauczą cię zasad planowania oraz bezpiecznego prowadzenia nurkowań. Po ukończonym kursie nurkowym Górny Śląsk  będziesz również wiedzieć jak poradzić sobie w nieprzewidzianych sytuacjach.

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy  Górny Śląsk ?

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy na Górnym Śląsku?

Po ukończeniu podstawowego kursu nurkowania na Górnym Śląsku uzyskasz uprawnienia nurkowe na poziomie podstawowym – Open Water Diver PADI Górny Śląsk. Zostaniesz pełnoprawnym nurkiem Górny Śląsk, który może nurkować  we wszystkich akwenach wodnych na świecie. Mając certyfikat nurkowy OWD PADI Górny Śląsk  możesz wykonywać nurkowania partnerskie do głębokości 18 metrów, jak również podejmować dalsze szkolenia nurkowe Górny Śląsk , w tym także kurs zaawansowany Advanced Open Water Diver PADI Górny Śląsk.

Natomiast dzieci po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego na Górnym Śląsku dostaną uprawnienia Junior Open Water Diver Górny Śląsk , które pozwalają na nurkowania do głębokości 12 metrów.

Po zakończeniu podstawowego kursu nurkowego na Górnym Śląsku masz otwartą drogę do zwiedzania podwodnej rzeczywistości oraz do poznawania jej sekretów. Po zakosztowaniu przyjemności z samodzielnego nurkowania w naszym centrum nurkowym w Górny Śląsk będziesz mógł kontynuować swój rozwój nurkowy Górny Śląsk. W naszej szkole nurkowej Górny Śląsk możesz szkolić na przewodnika nurkowego, czyli diver master. W naszym centrum nurkowym Beskid Divers na Górnym Śląsku możesz ukończyć kurs na instruktora nurkowania Górny Śląsk . Wystarczy zapisać się na podstawowy kurs nurkowy Górny Śląsk i rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem.

Kursy nurkowe Górny Śląsk  Kontynuacja szkolenia nurkowego

Kursy nurkowe na Górnym Śląsku. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Po ukończeniu szkolenia Open Water Diver PADI Górny Śląsk możliwa jest kontynuacja szkolenia nurkowego na Górnym Śląsku. Kursy nurkowe w naszej szkole nurkowej realizujemy na wszystkich poziomach. W centrum nurkowym Beskid Divers na Górnym Śląsku ukończysz kurs Advanced Open Water Diver PADI Górny Śląsk. Szkolnie to pozwali ci się poczuć jeszcze bezpieczniej i pewniej pod wodą oraz będziesz mógł wykonywać nurkowania partnerskie na głębokość do 30 metrów. Po ukończeniu szkolenia AOWD PADI Górny Śląsk  możesz wykonywać nurkowania partnerskie z nurkiem, który posiada ten sam stopień co ty lub wyższy. Jeżeli jednak twoim marzeniem są nurkowania na głębokości większe niż 30 metrów, możesz kontynuować edukację w naszej szkole nurkowania Górny Śląsk , aby otrzymać stopień Deep Water Diver PADI Górny Śląsk.

Ważną, ale trudną do nauczenia się umiejętnością nurkową jest podwodna nawigacja. Instruktorzy nurkowania  z naszego centrum nurkowego wprowadzą cię w tajniki tej sztuki podczas szkolenia Nawigacja Podwodna PADI Górny Śląsk. Z kolei podczas szkolenia Rescue PADI  Górny Śląsk dowiesz się jak udzielić pomocy nurkowi, który ma problemy zdrowotne. Jeśli przewidujesz, że będziesz nurkować w chłodnych wodach – a tego się nurkując w Polsce nie uniknie – dobrym pomysłem może być ukończenie szkolenia Suchy Skafander PADI Górny Śląsk. W naszej szkole nurkowej Górny Śląsk możesz również zrealizować szkolenie Wrakowe.

Zapraszamy do centrum nurkowego BeskidDivers  Górny Śląsk

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem już dzisiaj w centrum nurkowym Beskid Divers Górny Śląsk . Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy Górny Śląsk Z nami spełnisz swoje marzenia!

Nasze biuro jest dla Was czynne codziennie w godz. 6:00 – 22:00

Zapisz się na kurs

Nie zwlekaj i zapisz się na Podstawowy kurs nurkowania OWD

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Centrum Nurkowe BESKID DIVERS, ul. Chełmska 5, 43-300 Bielsko-Biała. Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez naszą Firmę oraz w celach kontaktowych. Ponadto, mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru.
Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie mogą Państwo uzyskać pod adresem: polityką prywatności